Мобла за членство

Място за прием на курсанти
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ppetkov842
Мнения:1
Регистриран:съб юни 01, 2013 11:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Мобла за членство

Мнение от ppetkov842 » нед юни 02, 2013 12:17 am

Здравейте,
първо искам да попитам - играете ли още? Гледам ,че скоро не е имало молби за членство и се чудех дали този форум и изобщо играта дали се играе от българи.
Имам Lock On: Flaming Cliffs 2 и също Flaming Cliffs 3 вер. 1.2.4 незнам какви са изискванията към играчите.

1. Вашето име - Павлин Петков
2. Никнейм - ppetkov842
3. Вашият email - ppetkov842@gmail.com
4. Skype, MSN - petkov1884
5. Местожителство - гр. Русе
6. Борден номер - няма значение 666 например :twisted:
7. Какъв опит имате? (разбира се приемаме и кандидати без опит) - чесно казано нямам много опит с бойни симулатори (авиационни) Но ако ми се покаже схващам бързо. Преди 2 - 3 години играех Lock On: Modern Air Combat и се бях научил основните неща да излитам, да кацам, да стрелям с различните оръжия и да използвам приборите но никои неискаше покрай мен да играе и така си останах. Играл съм и на Microsoft Flight simulator 2004 и Microsoft Flight simulator X. Много съм добър на Silent Hunter но това е друг симулатор и няма значение. Като цяло съм изпълнителен и бързо се уча.
8. С какъв хардуер разполагате? (компютър, който поддържа симулатора при добри кадри в секунда (FPS); джойстик; устройство следящо погледа) - Така. Имам джойстик некав Mustek с 8 бутона и trotle control ли как се води незнам но е куча марка и смотан. Винаги мога да си поръчам нещо по-добро с педали и както казахте устройство за следене на погледа - стига да си струва и ако се играе сериозно. Машината ми е: Процесор Phenom II X4 - 3.6 GHz, Памет 8 GB DDR3 - 1600 ( 2x4Gb), и видеото е Radeon HD 7850 2 Gb GDDR5 - среден клас, модела е от март миналата година. На тази игра на фулл върви идеално.
9. Запознаване с бойния устав на =2ИАЕ=(viewtopic.php?f=17&t=71) и съгласие за спазването му. - Запознах се и съм съгласен да го спазвам

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Мобла за членство

Мнение от Crash » пет юни 07, 2013 8:24 am

Привет!

Все още има хора, които летят, сега започва летния сезон, който е доста слаб, почти никой не се заседява пред компютъра, включително и аз. Хубаво е, че имаш и FC3.

Разгледай раздела с учебни материали, има доста полезни и необходими неща!

Поздрави!
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable