Няколко инсталаций на FC2

Скинове, нови модели, нови терени и подобни.
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Няколко инсталаций на FC2

Мнение от airbat » пон апр 02, 2012 4:15 pm

Различните сървъри позволяват различни модове. Ако играете често с един мод и не искате постоянно да го махате и слагате с МодМан, това е решението което ползвам аз.

1.Инсталирам Flaming Cliffs 2.0 примерно в папка D:\Games
2.Преди да сложа каквито и да е модове, копирам папката Flaming Cliffs 2.0 в същата директория -> D:\Games, така в Games имам папки Flaming Cliffs 2.0 и Flaming Cliffs 2.0 - copy, като последната я преименувам от Flaming Cliffs 2.0-copy на Flaming Cliffs 2.0-clean. Така ако стане някакъв проблем с останалите инсталации няма да ми се налага да преинсталирам нищо.
3.Слагам МодМан и му посочвам път към папката D:\Games\Flaming Cliffs 2.0
4.Слагам си Мода с който най-често играя - примерно EFA мода.
5.Отново правя копие на папката Flaming Cliffs 2.0, но този път копието го преименувам на Flaming Cliffs 2.0 EFA. Така в папката D:\Games имам следните папки - Flaming Cliffs 2.0, Flaming Cliffs-clean и Flaming Cliffs EFA
6.Отивам на D:\Games\Flamin Cliffs 2.0 EFA\bin\x86\stable и преименувам launcher.exe и simulator.exe на launcher EFA.exe и simulator EFA.exe.
7.Маркирам launcher EFA.exe, натискам десен бутон на мишката и натискам Send to -> Desktop (create shortcut). Същото го повтарям и със simulator EFA.exe
8.Отивам на десктопа, маркирам launcher EFA.exe и натискам десен бутон на мишката и избирам Properties. Избирам таба Shortcut. В полето Target добавям най-отзад след " --console. (спейс -- console). Така в Target вече имам "D:\Games\LockOn Flaming Cliffs 2\bin\x86\stable\launcher.exe" --console. Следващото поле под Target e Start in. Там изтривам всичко след Flaming Cliffs 2.0, като оставям ". Така в Start In вече имам "D:\Games\LockOn Flaming Cliffs 2"
9.Отивам на десктопа, маркирам simulator EFA.exe и натискам десен бутон на мишката и избирам Properties. Избирам таба Shortcut. В полето Target добавям най-отзад след " --net gui. (спейс -- net gui). Така в Target вече имам "D:\Games\LockOn Flaming Cliffs 2\bin\x86\stable\simulator.exe" --net gui. Следващото поле под Target e Start in. Там изтривам всичко след Flaming Cliffs 2.0, като оставям ". Така в Start In вече имам "D:\Games\LockOn Flaming Cliffs 2"
10.Отварям МодМан и махам EFA мода.

Така от оригиналните шорткътове мога да играя в сървърите които забраняват EFA мода, а от вторите с допълнението EFA играя само в сървърите позволяващи EFA Мода.

Ако искам да сложа VNAO мода ще направя нова папка с развширение VNAO.
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Няколко инсталаций на FC2

Мнение от Crash » пон апр 02, 2012 4:25 pm

Евала за писането. Аз лично го правя по малко по-различен начин.

Копирам папката, копирам и shortcut-а и просто променям target-а с десен бутон.
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable