Flaming Cliffs 3

Modern Air Combat, Flaming Cliffs 1/2/3
Потребителски аватар
DeadFox
Мнения:12
Регистриран:вт окт 14, 2014 7:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от DeadFox » вт окт 14, 2014 7:32 pm

Привет на бандата!
Доста време не съм летял, но както и да е.
Да ви питам FC3 има ли го някъде из торентите?
Изображение

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от Zmei » ср окт 15, 2014 6:14 pm

Привет,
До колкото знам всички тук летим на официално закупени лицензии. Нямам идея дали го има из торентите.
Поздрави!

Потребителски аватар
Fahhh
Мнения:39
Регистриран:съб фев 11, 2012 12:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от Fahhh » нед окт 19, 2014 10:42 am

Даже и да го има - 100% е точно определена версия - и няма да можеш да правиш ъпдейти, което си е проблем ако ще играеш в мулти..

п.с. Ако се възползваш от разпродажбата сега ще я вземеш за няма и 20лв... Което си е оферта от всякъде!

http://lockon-bg.net/forum/viewtopic.ph ... 1&start=20
-----------------------
Intel Core i5-2500K@4.2 GHz; AMD R9 270X 2GB; 12 GB DDR3

Потребителски аватар
DeadFox
Мнения:12
Регистриран:вт окт 14, 2014 7:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от DeadFox » съб окт 25, 2014 12:36 am

За съжаление картата ми не става за международни интернет плащания, трябва да почакам докато ми преиздадат сегашната.
То че ще се купи лицензно копие е много ясно. Само да не свърши разпродажбата.
Навремето Митя (не си спомням ника му) ни донесе на бандата оригинални руски ГС за по 11$ парчето това без намаление
от Русия, в сайта беше към 20-30 евро :-)
Изображение

Потребителски аватар
Fahhh
Мнения:39
Регистриран:съб фев 11, 2012 12:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от Fahhh » вт окт 28, 2014 2:52 pm

И сега е доста по изгодно за Руснаците - не знам как сайта разбира, че си от Русия (предполагам по IP), но съм чувал че са доста по-ниски цените в този случай. Свърши разпродажбата, но предполагам ще има пак за Коледа. Ако още имаш проблеми пиши ми и ще измислим начин да ти вземем едно копие, а пък ти да ми преведеш парите.

Поздрави,
Станимир
-----------------------
Intel Core i5-2500K@4.2 GHz; AMD R9 270X 2GB; 12 GB DDR3

Потребителски аватар
DeadFox
Мнения:12
Регистриран:вт окт 14, 2014 7:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от DeadFox » вт ное 25, 2014 4:56 pm

То това да е проблема ;-). Със скапаното ни Интернет банкиране изпуснах разпродажбата от този уикенд.
Превеждам си пари он-лайн събота сутринта, в сметката ми излиза веднага като сума, но на
банкомат ми се появиха чак понеделник сутрин.
А питах за торентите за да мога да видя дали и как ще върви.
Изображение

Потребителски аватар
DeadFox
Мнения:12
Регистриран:вт окт 14, 2014 7:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3

Мнение от DeadFox » вт дек 23, 2014 5:59 pm

До 05.01.2015 коледна разпродажба.
Flaming Cliffs 3 само за 11,99$ или има-няма 20 кинта!
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable