Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Общ форум на потребителите на сайта и форума
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от airbat » пет ное 09, 2012 2:12 pm

След известно разцъкване около 3-4 часа искам да споделя какви са ми впечатленията от FC3.
Плюсове
-не се изисква чудовищен компютър за да се играе
-графиката е малко по-добра от FC2
-ракетите губят доста от енергията си ако са изстреляни под ъгъл спрямо мишената или мишената маневрира енергично
-според мен са ъпгрейднати 27ер и 27ет и сега са по-добри от тези във FC2
- като е активна въздушната спирачка се чува нещо подобно на вятър

Минуси
- не може да се сканира нагоре и надолу с ЕОS-a (WTF)
- Рикардовските кокпитове са супер спрели с отвратителна подсведка
- мислех че демидж модела ще е като този при су-25т, но в действителност си е като при FC2
- гадни звуци на бериозата
- миг-29А вече носи ЕР и ЕТ
- глава с каска зад седалката на су-33 :)
- су-27 се вижда от 35км визуално като черна точка , докато при другите самолети не е така


Общо взето това е за сега ако ми остане време да поиграя още ще има и още.
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от Crash » пет ное 09, 2012 2:41 pm

Горе-долу същото, което виждах и аз като я тествах. При мен имаше други бъгове. Например: ДВБ МиГ-29А срещу F/A-18, удрям го с 27Р, нищо не му става, после с 2ра трябваше да го довършвам. В същото време зад мен се взривява 120B, отказва ми хидро и 1 двигател. Както и да е, тръгвам да се връщам да кацам, имам около 5000м височина и на минимал започвам да пикирам. В същото време скоростта ми почва да нараства много, нещо от порядъка от 450 до 1200, а съм с 1 двигател на минимал. Изравних, продължи да поддържа скоростта. Почнах виражи да правя да забава скоростта, самолета продължаваше да лети с 1000, при 9G без хидро. Реших да изключа двигателя и да кацам така. Видях, че няма да ми стигне малко до полосата и го рестартирах. При което цялото управление се "оправи", 2 двигателя, всички системи бяха на линия, само хидрото не. :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от Crash » пет ное 09, 2012 2:43 pm

Засега нямам възможност да я купя, пък и не мисля, докато не я пооправят малко. Не мисля, че си заслужава 40те долара.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
KINGM
Мнения:12
Регистриран:пет окт 05, 2012 10:50 pm
Местоположение:София
Контакти:

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от KINGM » нед ное 11, 2012 9:25 pm

Като чета коментарите май си оставам с 2ката :)
Моят сървър 192.168.1.4:10308 Не винаги е вкл. Реално време (атмосферно) Пилотиране на всички самолети съвместими с EFA мода който иска да играем да пише.Мисията с която е сървара е мое дело не е сваляна от никаде.

Потребителски аватар
donpanchero
Мнения:11
Регистриран:нед фев 12, 2012 7:57 pm
Местоположение:гр. Асеновград
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от donpanchero » пон ное 12, 2012 5:55 pm

a ще може ли видео да се види кво представлява като визия

Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от airbat » пон ное 12, 2012 8:03 pm

Не и от мен :(
това е което знам в тубата http://www.youtube.com/watch?v=Ut7bQSCkgyA
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от airbat » нед фев 09, 2014 3:59 pm

Добри неофициални новини.
Най-накрая се разбра кое крашва сървърите. След близо година и половина ФС3 придоби стабилността която е нужна за да се играе нормално. При теста сървъра на 104-та не крашна в продължение на 7 часа, което е доста добре в сравнение с по-старите версии на фс3. Поне за 3-4 часа от тези 7 сървъра беше пълен 27/27 (макса за нашият сървър е 27 играча поради ъплод лимита). Също така има индикаций за подобрения във визията на терена http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1 ... count=9220. Незнам дали всички тези подобрения ще бъдат включени в следващият ъпдейт, тъй като нещата все още се тестват, но определено е голяма крачка напред.

Относно снимките, Мустанг използва sweetfx. Изпробвах го и мога да кажа, че всеки който си купи ФС3 трябва да си сложи и sweetfx. Няма промяна на ФПС-а, а в същото време терена изглежда доста по-добре отколкото без него.

Също така добра изненада се оказа, че на моят комп, мога да включа HDR(за да се вижда дима от двигателите), като фреймовете ми падат до 20, което си е доста добре.
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

Потребителски аватар
Airfan
Мнения:140
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:18 pm
Местоположение:PDV / LBPD
Контакти:

Re: Flaming Cliffs 3.0 първи впечатления

Мнение от Airfan » вт фев 11, 2014 9:29 am

А на мен не ми стига паметта - с 4ГБ съм. Живот и здраве ще подобря положението тази година.
I7-4770K@3.5 GHz; Gigabyte GTX970 Gaming 4GB 256bit; 16 GB DDR3@1600 Mhz

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable