Здравейте

Общ форум на потребителите на сайта и форума
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Потребителски аватар
Hawk6201
Мнения:4
Регистриран:пет фев 03, 2017 9:35 pm
Местоположение:Петрич
Контакти:
Здравейте

Мнение от Hawk6201 » пет фев 03, 2017 11:29 pm

Привет, казвам се Йордан, от скоро летя на DCS 1.5 но не сам точно новак защото имам малко опит от Flaming cliffs 2. Сайта го намерих от едно интро видео в Youtube и реших да се регистрирам.
Бих искал да знам дали се събирате често да летите за да мога да се присъединя. :D

Потребителски аватар
Airfan
Мнения:140
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:18 pm
Местоположение:PDV / LBPD
Контакти:

Re: Здравейте

Мнение от Airfan » съб фев 04, 2017 4:21 pm

Hawk6201 написа:Привет, казвам се Йордан, от скоро летя на DCS 1.5 но не сам точно новак защото имам малко опит от Flaming cliffs 2. Сайта го намерих от едно интро видео в Youtube и реших да се регистрирам.
Бих искал да знам дали се събирате често да летите за да мога да се присъединя. :D
Здравей,

Виж в закачените теми има линк към нашия Тийм Спийк сървър - там ще намериш с кой да летиш почти винаги вечер след 19 часа. Като цяло летят хората предимно вечер. Аз лично когато мога е след 22 часа, а другите са преди 22 и така.
I7-4770K@3.5 GHz; Gigabyte GTX970 Gaming 4GB 256bit; 16 GB DDR3@1600 Mhz

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable