Здраве желаем

Общ форум на потребителите на сайта и форума
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Orle
Мнения:2
Регистриран:пон яну 30, 2017 1:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Здраве желаем

Мнение от Orle » пет фев 03, 2017 1:52 pm

Здравейте! Като изключа Краш, който много ме тормозеше от времето, когато летяхме на ИЛ 2 1946 /помня го, на времето ми взе всичките жетони - както се пееше в една бг песен :lol: / в тогавашната ескадрила =BGAF= с другите тук май не се познавам/е. Та да си дойда на думата. Орлин /=BGAF=Orle/ се казвам, чукнах 39 лазарника, от Толбухин, Техеран, Добрич или както е във вашия край името на града, от който съм. Преди години полетявах и пострелвах в гореспоменатата ескадрила - дали съм ставал за нещо - Краш да каже ако помни, че и той порастна от тогава ;) От приблизително година пак се върнах към ИЛ- а, но сървърите са пълна скръб от към присъствие, за качество... не съм цвете, че да кажа, че другите пилоти там са дървета, но ги поплясквам /и мене ме пляскат, неизбежно е/. Дръпнах DCS- а от посочения във ФБ линк, инсталирах го /имам подозрения, че машината ми се дави като Вартбург на Шипченския проход с този симулатор/, обаче идва типично българското "обаче". Не ми дава да летя, защото нямам самолети, а нямам защото не съм купил и стоя и гледам като Жорж Ганчев. Като вляза в симулатора ми изписва, че нямам терени и любезно предлага да си изтегля - най- евтин вариант - 9.99$ /за СУ 27 или за Ф15/ - няма лошо и те ядат хляб. Обаче... ако искам да летя, ясно че ще се наложи да плащам, но единственитя терен, който ми дава да купя е DCS: Nevada Test and Training Range map за не хуманната /за мен/ цена от 49.99$. В този ред на мисли съм отворен като радиатор на Месер Bf-109 при загрял двигател за съвети, мнения и подкрепа /не финансова/, че и аз да мога да се порадвам на гледката над облаците! Благодаря предварително и винаги срещу вятъра, и слънцето на 12! ;)

Потребителски аватар
Airfan
Мнения:140
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:18 pm
Местоположение:PDV / LBPD
Контакти:

Re: Здраве желаем

Мнение от Airfan » пет фев 03, 2017 10:46 pm

Здравей,

Аз съм Жоро от Пловдив, на 38 ;). От много години цъкам на симулаторчета (F-19 и F-117 ако ги помните) къде повече къде по-малко. Така стана, че последните 15 години животът ме завъртя така, че нямах възможност да играя. Преди 5 години имаше една пауза, така да се каже и открих, че виртуално общество нямаше или поне не публично. Някак си се намерихме с Kраш и с негова помощ направихме този форум тук. Лека полека направихме и сайт, пуснахме Тиймспийк, а сега и сървър, където да се играе. Междувременно аз пак не можех да играя, но тук от няколко седмици пак съм извадил всичко и правя плахи опити да летя.
За играта ако нямаш никакъв модул, мога да ти предложа да ти подаря един Су-25 във версията от Flaming Cliffs 3.
https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... dcs_world/
I7-4770K@3.5 GHz; Gigabyte GTX970 Gaming 4GB 256bit; 16 GB DDR3@1600 Mhz

Orle
Мнения:2
Регистриран:пон яну 30, 2017 1:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Здраве желаем

Мнение от Orle » пон фев 06, 2017 12:23 pm

Оказа се, че трябва да инсталирам 1.5 версията. Направих го. Досадно обучително меню, честно казано предпочитам да вляза някоя вечер и някой с повече търпение да ме светне в цялата картина в кабината. Тествах се срещу А-10 със Су... пълна скръб до като налучкам комбинацията за оръдията... "Коя карта избирате - Ваше по средата или мое по средата?" беше горе долу картинката. С ИЛ 2 беше къде по- опростено и ясно - стреляш, целиш, хвърчат трески и перки, тече масло и пада. Тук.. ляв контрол с десен шифт + клиентския номер към Енерго Про в добавка с ЕГН- то на бабата на третия по чин германски офицер в "Ало ало"... за да включа оръдията...

Потребителски аватар
Fishbed
Мнения:63
Регистриран:ср фев 29, 2012 12:36 pm
Местоположение:В кабината на МиГ-а,Балчик
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Здраве желаем

Мнение от Fishbed » пет фев 10, 2017 9:40 am

Orle написа:Оказа се, че трябва да инсталирам 1.5 версията. Направих го. Досадно обучително меню, честно казано предпочитам да вляза някоя вечер и някой с повече търпение да ме светне в цялата картина в кабината. Тествах се срещу А-10 със Су... пълна скръб до като налучкам комбинацията за оръдията... "Коя карта избирате - Ваше по средата или мое по средата?" беше горе долу картинката. С ИЛ 2 беше къде по- опростено и ясно - стреляш, целиш, хвърчат трески и перки, тече масло и пада. Тук.. ляв контрол с десен шифт + клиентския номер към Енерго Про в добавка с ЕГН- то на бабата на третия по чин германски офицер в "Ало ало"... за да включа оръдията...

Градски, ключа за палатката се намира в ТС. Ела някоя вечер :)
--------------------------------
Напред и Нагоре!
74г. АБ Балчик
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable