Как се презареждат ракети

Общ форум на потребителите на сайта и форума
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Hunter_man
Мнения:3
Регистриран:нед мар 01, 2015 7:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Как се презареждат ракети

Мнение от Hunter_man » нед мар 01, 2015 7:14 pm

Здравейте! Нов съм във форума. Покрай забавленията на синът ми. Реших да му покажа, как се лети с военен самолет. И така, вече двамата обикаляме Черно море и Украйна. Но нито, в менюто или не видях добре. Не мога да разбера, как се презареждане въоръжението, на самолета, след кацане? Благодаря предварително, и се извинявам, за спама.

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Как се презареждат ракети

Мнение от Zmei » пон мар 02, 2015 9:04 pm

Здравей,
На кой самолет летиш?
По принцип се отваря меню за комуникация със наземният екип и му се казва какво да прави- гориво, оръжия , водка и други благинки!!!

Hunter_man
Мнения:3
Регистриран:нед мар 01, 2015 7:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Как се презареждат ракети

Мнение от Hunter_man » вт мар 03, 2015 9:47 am

Брех то доста весело било. F-15, летя в момента се забавляваме на кампанията. Но значи след, като кацна че трябва да отида до хангара. Който РВД ми казва, и хич не знам кой от всичките хангари е. Ясно ще се учим,в движение, иначе благодаря, за отговора. И за водката, тъкмо ще ми се избистри хоризонталният стабилизатор. Като се начеша с този американски дарак, ще пробвам Миг-а. Иначе играта доста бъгва, дано някои, е измислял подобрения.

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable