Няколко Въпроса

Общ форум на потребителите на сайта и форума
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Joker
Мнения:1
Регистриран:чет май 24, 2012 10:05 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Няколко Въпроса

Мнение от Joker » чет май 24, 2012 10:14 am

Здравейте!

Казвам се Николай (Joker).Със краш се знаем,заедно сме в Българската компания.

Както и да е,имам няколко въпроса:

На коя игра летите?Аз имам DCS A-10,KA-50 black shark.Ще взимам тези дни джойстик и искам да започна да летя с вас,ако е възможно.Нямам никакъв опит със сериозни симулатори,но се уча бързо!

Благодаря.

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Няколко Въпроса

Мнение от Zmei » чет май 24, 2012 9:21 pm

Здравей,
Точно тези двата дето ги имаш са си баш сериозни симулатори и ако нямаш опит във виртуалното летене поне от Ил2 или ЛокОн ще ти е необходимо ама много много да учиш.
А на въпроса ти отговора е че бандата лети на Лок Он Горящите скали 2 версията за мулти плеър.
За да се включиш със твоите симулатори което е възможно е желателно да са оригинал, Акулата може да се кънектва и кракнатата версия но А10 не знам дали има кракнат вариант.
Но Краш може да те просветли за всички твои питания!
Успех!

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Няколко Въпроса

Мнение от Crash » пет май 25, 2012 8:15 am

Здрасти Жокер! Скачай в ТС довечера и ще ти обясним, че е дълга и широка...
Изображение
Изображение

ABBEY
Мнения:7
Регистриран:пет юни 01, 2012 3:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Няколко Въпроса

Мнение от ABBEY » съб юни 02, 2012 12:21 pm

Здравейте,
И аз съм Николай и мисля че това е точната тема в която да задам и мойте въпроси.
Първо с две думи да кажа че имам опит във Виртуалното летене(около 1700 часа в ИВАО) от известно време интереса ми са Специалните операции. Както знаете обаче ИВАО е цивилен и в него СО са лимитирани почти до краен предел. Естественото развитие за мен е да се появя тук....

Би ми се искало да започна обучение за полети в ЛокОн, но проблема(ако въобще е проблем) е че съм лимитиран от към време за полети. Мога да летя в часовете м/у 0900 и 1600 ч. БГ време. от Понеделник да Събота включително.
Така че молбата ми е ако има някой свободен, да ми отдели малко време на ТС и да ме въведе в ЛокОн
И един поздрав от мен:



Надявам се да Ви хареса, има и други в канала ми ;)

Поздрави

Потребителски аватар
Shturm681
Мнения:68
Регистриран:чет мар 22, 2012 11:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Няколко Въпроса

Мнение от Shturm681 » съб юни 02, 2012 9:14 pm

Хи, моя ник в ТС е shturm. Направи ми poke като влезеш и не излизай - може да не съм на РСто, но ще се появя. За мен ще е удобно да започнем в понеделник.

ABBEY
Мнения:7
Регистриран:пет юни 01, 2012 3:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Няколко Въпроса

Мнение от ABBEY » пон юни 04, 2012 3:28 pm

AvioMetabot написа:Хи, моя ник в ТС е shturm. Направи ми poke като влезеш и не излизай - може да не съм на РСто, но ще се появя. За мен ще е удобно да започнем в понеделник.
Днес те чаках, утре пак ще чакам. ;) Моят ник е : Nick-ABBEY107

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable