Лети ми се !!!

Мисии, Учения, Турнири...
Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Лети ми се !!!

Мнение от Zmei » пон ное 26, 2012 8:10 pm

Здравейте!
Отново настъпи затишие след якият турнир който си спретнахме!
За това си позволявам да пусна тази тема във която всеки да може да сподели кога и когато му се лети!
Нека пак да си организираме полети за затягане на техниката и слитане на състава.
Та така другари!!!!! :mrgreen:
Поздрави!!!

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от batvan7 » пон ное 26, 2012 10:11 pm

Здравей, аз съм за и на мен ми се лети с хора писна ми от тоя тъп "ителект" на компъ. Почти всяка вечер кисна в ТС докато летя срещу компъ, но суша е :D, а когато съм почивка по цял ден съм на линия. Ако имаш готова мисия казавй и утре вечер да се лети!?!

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Лети ми се !!!

Мнение от Crash » вт ное 27, 2012 12:11 am

Имам нещо в предвид. Трябва ми помощ, от някой, който повече разбира от стрелба по наземни и надморски цели.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от Zmei » вт ное 27, 2012 9:31 pm

Какво точно трябва да се помага за наземните цели. Нали знаеш че обожавам да паля такива!!! :mrgreen:
Окончателно разкрих вярната тактика против Буковете, сега работя върху Тунгуските "метеорити" :mrgreen:
Виж корабите са трудни, но не и невъзможни особено ако се работят групово. Тогава противоракетната им защита не може да смогне да неутрализира купчината от ракети които могат да се пуснат от всички срещу тях. Тактика и взаимодействие му е цаката!
Поздрави!!!

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от batvan7 » вт ное 27, 2012 9:47 pm

Има един мод за МиГ-29 и Су-27, тв ракети Х-29Т и лазерни бомби каб-1500. Гледаш си телевизия в кокпита и си стреляш, няма проблем и въздушен бой да се води, но не зная дали е онлайн съвместим.
http://www.lockonfiles.com/index.php/fi ... and-bombs/

Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от airbat » ср ное 28, 2012 2:25 pm

batvan7 написа:Има един мод за МиГ-29 и Су-27, тв ракети Х-29Т и лазерни бомби каб-1500. Гледаш си телевизия в кокпита и си стреляш, няма проблем и въздушен бой да се води, но не зная дали е онлайн съвместим.
http://www.lockonfiles.com/index.php/fi ... and-bombs/
добавя функционалност , но е адски нереалистичен. Контролирането на камерата е обърнато на обратно, вижда се носът на самолета и т.н. Без него е по-добре, и по-забавно

Crash написа:Имам нещо в предвид. Трябва ми помощ, от някой, който повече разбира от стрелба по наземни и надморски цели.
мога да помогна
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от batvan7 » нед дек 02, 2012 9:56 pm

Ако летиш със Су-27 носа се вижда, но с МиГ-29 аз поне нямам този проблем, а камерата си я контролирам все едно е target designator във въздушен бой.

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от Zmei » ср дек 05, 2012 12:27 am

Тая вечер полетях на два сървара, еми мъка!!!!
На брифинга написали хората какво да се прави, качвам оръжията , отивам на мястото и започвам да паля танкове. И хоп цъфват двама вражески изтребителя.Успявам да думна единият със топлинна ракета,но вторият ме издухва.Трудно се целят изтребители само визуално със топлинни ракети! Бързи са кучетата! :mrgreen: Аз рева по канала че има нужда от съпорт еди къде си обаче няма кой да чуе. Пиша на английски, пиша на руски но няма никъква реакция.
Бамааму не е лесно да си щурмовак!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Поздрави!

Потребителски аватар
airbat
Мнения:77
Регистриран:съб фев 11, 2012 8:48 pm
Местоположение:Feet Dry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от airbat » ср дек 05, 2012 5:22 pm

еми ела в сървъра на 104-та
Q9400@2,66 Ghz; Nvidia 9800 GT 512MB 256 bits; 8 GB DDR2@800 Mhz

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лети ми се !!!

Мнение от Zmei » ср дек 05, 2012 8:33 pm

Еми тази вечер ще пробвам,че снощи нещо не ми даваше да се логна! :mrgreen:

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable