Guns Турнир 11.11.2012 - 18.00

Мисии, Учения, Турнири...
Потребителски аватар
Fahhh
Мнения:39
Регистриран:съб фев 11, 2012 12:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Guns Турнир 11.11.2012 - 18.00

Мнение от Fahhh » вт ное 27, 2012 4:24 pm

Не съм съгласен - разрешението да стреляш в насрещен само ще направи нещата още по-сложни / интересни / реалистични.

Ако знаеш, че противника може да стреля в насрещен курс преди разминаването, а ти искаш да построиш маньовър и да не стреляш, ти ще трябва да намериш начин да избегнеш куршумите - (hint: подход под различен курс от насрещния, активно маневриране и т.н. - варианти много)

В допълнение, решилия да стреля преди разминаването, ще задържи курса си максимално дълго за да може да стреля. През това време (секунда-2-3) ти може да започнеш маньовъра си и да спечелиш тактическо предимство във скорост / височина / положение и да се възползваш от това за да спечелиш лесно боя.

Както се вижда съм против всякакви ограничения във боя - за да се стимулира мисленето в перспектива и планирането на боя. (и подвеждането на противника - ако успееш да го извадиш от комфортната му зона и очаквания за разминаването и боя, само можеш да спечелиш от неговото объркване)
-----------------------
Intel Core i5-2500K@4.2 GHz; AMD R9 270X 2GB; 12 GB DDR3

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Guns Турнир 11.11.2012 - 18.00

Мнение от Crash » ср ное 28, 2012 9:44 am

Преди време, докато летях на Ил-2, ми казаха, че е като неписано правило да не стреля на челна атака, особено при първо разминаване. За мен лично стрелба от челна позиция е като хазарт, 50-50, уцелваш или те уцелват, или пък се блъскате :lol:
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable