Парад за 6 Май

Мисии, Учения, Турнири...
Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:
Парад за 6 Май

Мнение от Crash » ср апр 04, 2012 11:58 pm

Може би е прекалено рано, но по-добре да го има от сега.

Тъй като едва ли всеки ще има възможност да лети на самия празник, предлагам да се съберем и да направим няколко прелитания в 3-ки, със Су-25 и МиГ-29. Управлявани от ботове ще има Ан-24 и Ми-24, както и техника на земята. Цялото това нещо може да бъде уловено на клип, който да бъде пуснат на 6 Май.

Та искам да знам, кой има желание да вземе участие в това?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Shturm681
Мнения:68
Регистриран:чет мар 22, 2012 11:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Shturm681 » чет апр 05, 2012 12:30 am

Аз желание имам, само останалите да имат нерви за второ и трето прелитане ако не съм се наредил читаво.

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Crash » чет апр 05, 2012 12:36 am

Ще направим и тренировка/и, ще се изберат водачи за отделните групи, които ще тренират върху прецизността на самото прелитане (скорост, посока и време), както и водените, които ще трябва да поддържат симетрична близка формация, което със Су-25 никак не е лесно.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Airfan
Мнения:140
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:18 pm
Местоположение:PDV / LBPD
Контакти:

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Airfan » чет апр 05, 2012 9:22 am

Аз също съм навит, но също ще имам нужда от тренировки, тъй като не съм летял във формация.
I7-4770K@3.5 GHz; Gigabyte GTX970 Gaming 4GB 256bit; 16 GB DDR3@1600 Mhz

Потребителски аватар
Reaper
Мнения:16
Регистриран:пет фев 17, 2012 10:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Reaper » чет апр 05, 2012 1:55 pm

Бройте ме и мен.Според мен за по-лесна формация може да се добави J (authotrust).Така ще се подържа една скорост и ще е много лесно.

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Crash » чет апр 05, 2012 2:04 pm

Не става. Поне не и за водените, водача може.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Reaper
Мнения:16
Регистриран:пет фев 17, 2012 10:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Reaper » чет апр 05, 2012 2:27 pm

Идеята ми беше когато водените влязат във формация просто да се натисне J, за да се задържи скороста.

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Crash » чет апр 05, 2012 2:42 pm

Не става, във формация се лети по обороти. Скоростта се поддържа от водача.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
donpanchero
Мнения:11
Регистриран:нед фев 12, 2012 7:57 pm
Местоположение:гр. Асеновград
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Парад за 6 Май

Мнение от donpanchero » съб апр 07, 2012 1:03 pm

i аз ще се включа

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Парад за 6 Май

Мнение от Crash » вт апр 10, 2012 2:03 am

Крайно време е да го планираме и това събитие.

Тъй като едва ли на всички ще им се лети на самия ден, ще го направим по-рано.

Слагам 20 и 21 Април (петък, събота) като дни за тренировка или изпълнение на задачата в зависимост от това как се справим.

До края на тази седмица ще пусна и план за полета.

Ето и първоначалните групи (всичко подлежи на промяна в зависимост от това кой какво иска и колко хора са налични):

Най-отпред ще прелетят хеликоптери управлявани от играта, Ми-24.

След това Ан-24, ще се управлява от някой който няма никакъв опит или от играта.

3 броя Су-25 - Водач - Живко "mordor", Десен Пеленг - "Zmei", Ляв Пеленг - Велин "Donpanchero"

2 броя - МиГ-21 (толкова реални цветови окраски имаме) - Водач - "Airbat" , Десен Пеленг - "Fishbed"

3/4 броя - МиГ-29 - Водач - "Crash", Десен Пеленг - "Dark Knight", Втори Десен Пеленг - "GhosT", Ляв Пеленг - Мартин "Shturm"


Тъй като е възможно да има още желаещи и за да няма пренебрегнати ми се иска да се формира една тройка МиГ-29 с цветова схема с Българското знаме и димогенератори с бял, зелен и червен цвят.

Засега тази тройка се формира от - "Airfan", "Reaper", "Fahhh"

Предложенията за промени ги дайте в темата. Моля да ме извините ако съм пропуснал някой.
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable