Полети 18.02

Мисии, Учения, Турнири...
mordor
Мнения:8
Регистриран:пон фев 06, 2012 5:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Полети 18.02

Мнение от mordor » ср мар 28, 2012 12:17 pm

Мисията за довечера, е за упражнение на въздушен бой от всякаква дистанция. Сложил съм и ПВО от всякакъв тип което ще обезпечи безопасна зона за отстъпващите изтребители. Гориваото и Въоръжението ще са безкрайни и ще се започва от въздуха за да се пести време и да се натренират повече битки външни изгледи също. Понеже това ще е свободна тренировка као имате други предложения пишете

mordor
Мнения:8
Регистриран:пон фев 06, 2012 5:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полети 18.02

Мнение от mordor » пет юни 08, 2012 12:22 am

на 10 или 11 06 ако има достатъчно желаещи ще се проведе мисия в целия спектър от задачи на тактическата авиация моля потвърдете участие ;)

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полети 18.02

Мнение от Zmei » пет юни 08, 2012 9:15 pm

С удоволстве бих работил по наземни цели стига да имам прикрите от горе.
За съжаление все по рядко ми се случва да летя добри щурмови мисии и във Ила и в Локона. Всички налитат на догфайта, а в Локона със тия ракети от 100 км направо е отчайващо.
За това и приоритетно си летя на Ила, че поне нещата се решават очи в очи!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Полети 18.02

Мнение от Crash » съб юни 09, 2012 10:32 am

Ама гледайте датите малко, това е 18.02 :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полети 18.02

Мнение от Zmei » съб юни 09, 2012 12:43 pm

Crash написа:Ама гледайте датите малко, това е 18.02 :D
Да де, :mrgreen: ама той е написал нови дати 10 и 11.06 та за това се включвам!
Вярно че е трябвало да отвори нова тема ама нищо.
Поздрави!!! :mrgreen: :P

Потребителски аватар
Wiliams
Мнения:1
Регистриран:ср юни 06, 2012 8:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полети 18.02

Мнение от Wiliams » нед юни 10, 2012 4:28 pm

Здравейте!Нов съм във форума,а и от скоро "летя" на Lock On.Опита ми на симулатора е почти нулев :) .Но имам голям хъс за летене,така,че се надявам да вляза в час най-скоро време.Иначе работя в завода за авиоремонт "ТЕРЕМ Георги Бенковски" в Графа.Хангара ми е точно на пистата и с удоволствие гледам всеки полет на 3-та Авиобаза :) .Иначе имам около час возене на Ми-17 :D .Скоро си взимам и джойстик,и с удоволствие ще летя,ако има полети :)

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable