Пета молба за членство

Място за прием на курсанти
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mitkoliondar
Мнения:14
Регистриран:пет фев 17, 2012 5:09 pm
Местоположение:bulgaria,plovdiv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Пета молба за членство

Мнение от mitkoliondar » съб сеп 01, 2012 1:50 pm

1. Вашето име - 2 имена -: Димитър Стоянов.
2. Никнейм -:X-ray(ако може).
3. Вашият email -: l2rx@abv.bg
4. Skype, MSN -:Skype:"csmega1"(без кавичките),MSN-нямам.
5. Местожителство -:Гр.Пловдив.
6. Борден номер -:351(ако е свободен).
7. Какъв опит имате? (разбира се приемаме и кандидати без опит) -:Нищожен при Lomac, нищожен при Lockon Fc 1.1,Около 2 години (от както я има) при Lockon Fc2.:добре познавам МиГ-29А и МиГ-29С имам познания по принципите на бойната авиация единствените ми недостатъци според мен са полетите в сложни формаций и БВБ на оръдията с напреднали играчи също и дозареждане от танкер Ил-78М но като ми покажете как става предполагам ще се справя без проблеми инак съм добър и на Су-25Т,Су-25А и МиГ-21БИС познавам системите и всичко друго в кабината.
8. С какъв хардуер разполагате? -: Windows 7 Ultimate X64,DirectX11, RAM:2 чипа Kingston по 2 Гб общо 4 Гб,HDD:1.5TB.Video:AMD-ATI Radeon 7700HD Ultra GDDR5 Videomemory 2 Gb GPU Clock 1200Mhz,Processor:AMD Athlon 64 X2 6000+ ULTRA,(lockon на макс настройки всичко я карам с 60-45 FPS) joystick: Saitek X52PRO, Free Track A4Tech pk333e :)
9. Запознаване с бойния устав на =2ИАЕ=(viewtopic.php?f=17&t=71) и съгласие за спазването му. -: устав прочетен и ясен, със съгласие за спазването му.

Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable