Помощ за Лок он, моля

Въпроси и проблеми относно симулатора.
batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Помощ за Лок он, моля

Мнение от batvan7 » пон мар 26, 2012 7:02 pm

Здравейте, изтеглих втората част на Лок он, но не мога да я подкарам. Иска ми сериен номер, някой може ли да ми помогне?

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Crash » пон мар 26, 2012 7:46 pm

Здравей, отиваш в шопа на Lock On и си го купуваш серийния номер - http://lockon.co.uk/index.php?end_pos=1322&scr=shop
Изображение
Изображение

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от batvan7 » пон мар 26, 2012 10:38 pm

А всички ли сте си купили играта - или сте я свалили от замунда или от арена, ако някой е направил така и я е подкарал моля да ми помогне и аз да я подкарам. ИСКАМ ДА ЛЕТЯ НА ВТОРА ЧАСТ!!!

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Crash » вт мар 27, 2012 12:57 am

Ами не всички, но ще помоля тези, които са я свалили да ти помогнат на лично съобщение, а не тук.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Shturm681
Мнения:68
Регистриран:чет мар 22, 2012 11:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Shturm681 » вт мар 27, 2012 7:25 pm

Здравей и добре дошъл. Правилата на форума се броят на пръстите на едната ръка, но дори без да си ги чел, трябва да знаеш, че в никой форум не се обсъжда пиратски софтуер и не се дават линкове и обяснения.

Ела в тиймспийк по всяко време, ще ти обясня какво трябва да направиш ;) Търсиш shturm681 или Мартин в стая Lockon.
Детайли за тиймспийк. Последния пост

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Zmei » чет апр 05, 2012 9:09 pm

Здравейте
Без да изпадам в подробности ще доложа че имам вече инсталирани LOMAC и Скалите втори номер.
Скалите вървят на сингъл и мулти от собствените им икони. На мултито ми намира няколко сървъра но само се кънектнах без да летя.
Честно да си кажа по лесно ми е да летя на Ила, няма толкова много подробности. Тука като запищят разни пищялки и само ме дразнят,не знам от къде да ги мютна :mrgreen: , определено ще наблегна на А 10. Лети бавно и мога да си виждам целите във мерника, не да стрелям по радар на 100 километра :lol: . Само дето нещо не схванах насочването на Мавериците ама ще го разбера. И ще продължа и със КА 50 да тренирам, явно щурмовата авиация ми е в кръвта.
Та няколко питания имам към вас:
кога и каде летите онлайн и как да ви намеря, че снощи в Хиперлобито нямаше нищо.
може ли да си прехвърля настройките за клавишите и джоя от А 10 ката на другите самолети, че не ми се пише наново едно и също за всеки хвърчолет поотделно.
Та за сега това е , желая ви много победи в небесата, защото аз ще летя нисичко!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Crash » чет апр 05, 2012 9:29 pm

Хипер лоби не ползваме. След малко ще летим, заповядай на този тс - http://lockon-bg.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=17#p111 Най-долния.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Shturm681
Мнения:68
Регистриран:чет мар 22, 2012 11:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Shturm681 » пет апр 06, 2012 2:54 am

^^

Беше редно да си направиш своя тема, а не да ползваш чужда ;)

1. За настройките на джойстика: Config\Input\Aircrafts\<samolet>\joystick папката на настроен самолет я копираш за всички самолети с които ще летиш.
2. За ТС ти казаха. След обед и вечер почти винаги има 2ма-3ма в ТС без да е предварително уговорено в секцията за организирани мероприятия.
3. За сложността на пилотажа на модерните самолети и разликите с ИЛа - като дойдеш в ТС ще ти се обясни за американските и за руските самолети. Далеч не е толкова сложно, колкото ти изглежда ;) Доста от хората са летели преди това на ИЛ, така че ще имате и теми за разговор и ще отнесеш някой полезен съвет

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Zmei » пет апр 06, 2012 8:59 am

AvioMetabot написа:^^

Беше редно да си направиш своя тема, а не да ползваш чужда ;)
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Съжалявам , по други форуми се сърдят когато се пускат дублиращи теми та за това писах в темата на колегата да не трупам.
Извинете ме! :roll:
ПП: Хванах им цаката на Мавериците, ама пусти навик от Ила да стрелям от близо!!!!

Потребителски аватар
Fulcrum77
Мнения:2
Регистриран:пон авг 27, 2012 2:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ за Лок он, моля

Мнение от Fulcrum77 » пон авг 27, 2012 3:13 pm

Братлета, нуждая се от LOMAC Mission Editor Tutorial, някой може ли да помогне?

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable