LockOn: Flaming Cliffs 2

Въпроси и проблеми относно симулатора.
Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: LockOn: Flaming Cliffs 2

Мнение от Zmei » ср дек 12, 2012 10:34 pm

Ъхъ!!! :mrgreen:

Son_of_a_Gun
Мнения:12
Регистриран:пон апр 09, 2012 11:22 pm
Местоположение:Златоград
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LockOn: Flaming Cliffs 2

Мнение от Son_of_a_Gun » пон мар 11, 2013 11:05 pm

Пак започвам борбата с тез симулатори :( Някой по-търпелив колега ще ми даде ли скайп по който да ме упътва в трудни за мен моменти :lol: ако е удобно разбира се??? Много ми се лети а хич не ми се получават нещата. В тийм спийк немога да вляза а във форума е малко тегаво само да питам :roll: :roll: :roll: За сега разполагам със Intel Core i3 NVIDIA GeForce GT520M 4GB DDR3 Memory 640 GB HDD дано е достатъчно като за начало :roll: :?: :roll:

Поздрави : Тишо
Последна промяна от Son_of_a_Gun на пон мар 11, 2013 11:31 pm, променено общо 1 път.

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LockOn: Flaming Cliffs 2

Мнение от batvan7 » пон мар 11, 2013 11:09 pm

batvan14 ми е скайпа, ако ти излезе Турците на ТОР! АЗ СЪМ. А можеш ли да правиш сървър?

Son_of_a_Gun
Мнения:12
Регистриран:пон апр 09, 2012 11:22 pm
Местоположение:Златоград
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LockOn: Flaming Cliffs 2

Мнение от Son_of_a_Gun » пон мар 11, 2013 11:35 pm

Какъв сървър бе братле.....Аз незнам коя версия да купя още и дали ще върви изобщо с това което имам като параметри.... :)

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable