Питане за Р 27 ЕР

Въпроси и проблеми относно симулатора.
tani bojilov
Мнения:16
Регистриран:пон фев 25, 2013 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Питане за Р 27 ЕР

Мнение от tani bojilov » пон фев 25, 2013 4:56 pm

Здравейте колеги.Вече няколко месеца играя на ЛОК ОН FC2 и имам още доста неща да уча.Като за начало исках да ви питам защо когато прихващам целта и стрелям от далечно разстояние с ракета Р 27ЕР почти винаги пропускам целта.Вражеските самолети със съвсем леко движение успяват да избягат на ракетата,докато аз когато бягам от тяхна ракета за далечен бой се измъквам доста по трудно ако и въобще успея.
Питам дали аз нещо не правя като хората или просто си зависи от ракетата.
По принцип докато ракетата лети,държа целта прихваната.Не знам дали така трябва,затова ще съм благодарен на всички,които помогнат.... ;)

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Zmei » пон фев 25, 2013 5:40 pm

Здрасти!
И от колко далечно разстояние ги стреляш тия врагове :mrgreen: :mrgreen: ?

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Crash » пон фев 25, 2013 8:09 pm

Зависи от разстоянието и ракурса спрямо целта, както и височината на твоя и вражеския самолет. Всичко опира до енергия, от личен опит с 27Р обикновено пропускам с първата и уцелвам с втората.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Crash
Мнения:387
Регистриран:пон фев 06, 2012 2:23 pm
Местоположение:София / Долна Митрополия
Контакти:

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Crash » пон фев 25, 2013 8:21 pm

Сетих се още нещо, изгледай трака от гледна точка на ракетата.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Zmei » пон фев 25, 2013 8:24 pm

И нали знаеш че докато държиш прехвата не е задължително да летиш срещу врага - разбирай винаги бягай настрани :mrgreen: !

batvan7
Мнения:32
Регистриран:пон мар 26, 2012 11:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от batvan7 » вт фев 26, 2013 10:47 pm

Аз лично изчаквам да стрелят по мен - независимо дали е с ракета с активна или пасивна глава за самонасочване и стрелям като целта е по-близо до мен. После с енергично маневриране се отскубвам от захвата на противника като гледам да не го изпускам от моя захват.

tani bojilov
Мнения:16
Регистриран:пон фев 25, 2013 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от tani bojilov » пет мар 01, 2013 7:36 pm

Zmei написа:Здрасти!
И от колко далечно разстояние ги стреляш тия врагове :mrgreen: :mrgreen: ?
еми общо взета щом ми влезе в обсег и се изпише ПР.Нямам представа как точно да процедирам на далечен бой и питам :oops:
Crash написа:Сетих се още нещо, изгледай трака от гледна точка на ракетата.
къде да го търся тоя трак,ако може едно линкче....
А и друго исках да питам,когато ми диктуват координатите на вражески самолет ми се дава "азимут"и "ударение".Азимута ми е курса ударението височината нали?Курса е ясен,но например като ми даде ударение 26,това за 2600 метра ли се отнася?
Извинявам се предварително,предполагам че задавам тъпи въпроси,но имам някои неяснотий още от началото и искам да ги изясня преди да продължа нататък.

Потребителски аватар
Fishbed
Мнения:63
Регистриран:ср фев 29, 2012 12:36 pm
Местоположение:В кабината на МиГ-а,Балчик
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Fishbed » пет мар 01, 2013 8:32 pm

Колега виж това: http://www.youtube.com/watch?v=I3OF0WnYI6c - в този канал има много неща които те интересуват относно ГС2. A това ударение което му викаш всъщност е удаление т.е. разстоянието до целта и ако в твоя случай ти казва 26, това НЕ са 2600м. а са 26 километра. Отностно траковете, те се намират в инсталационната папка, но можеш да ги преглеждаш в самата игра. Поразтърси се из папките в инсталационната директория и ще ги намериш. Поздрави и успех!
--------------------------------
Напред и Нагоре!
74г. АБ Балчик
Изображение
Изображение

tani bojilov
Мнения:16
Регистриран:пон фев 25, 2013 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от tani bojilov » пет мар 01, 2013 11:40 pm

[quote="Fishbed"]Колега виж това: http://www.youtube.com/watch?v=I3OF0WnYI6c - в този канал има много неща които те интересуват относно ГС2. A това ударение което му викаш всъщност е удаление т.е. разстоянието до целта и ако в твоя случай ти казва 26, това НЕ са 2600м. а са 26 километра. Отностно траковете, те се намират в инсталационната папка, но можеш да ги преглеждаш в самата игра. Поразтърси се из папките в инсталационната директория и ще ги намериш. Поздрави и успех!Колега супер си.ясно е вече какво ми се казва,но как да разбера тогава каква е височината или трябва да налучквам с диапазона на радара...

Потребителски аватар
Zmei
Мнения:118
Регистриран:пон апр 02, 2012 4:13 pm
Местоположение:Варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Питане за Р 27 ЕР

Мнение от Zmei » съб мар 02, 2013 12:31 am

Ми той радара като го локнеш на целта и ти дава височината на вражеското хвърчило! ;) И не само това!

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable