Актуална версия?

Въпроси и проблеми относно симулатора.
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Потребителски аватар
GhosT
Мнения:4
Регистриран:ср фев 08, 2012 11:13 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Актуална версия?

Мнение от GhosT » вт ное 10, 2015 1:27 pm

Здравейте!
Някой можели да ми каже актуалния Lock On който трябва да инсталирам за играя с вас онлайн, че не и се е случвало от години, а много ми се лети с живи хора :) Имам Teamspeak и Lock ON Flaming Cliffs 2,но предполагам че вече никой не я ползва, а и другото е че ми е слабичък лаптопа и не знам дали въобще ще тръгне по новата версия.

Потребителски аватар
Fishbed
Мнения:63
Регистриран:ср фев 29, 2012 12:36 pm
Местоположение:В кабината на МиГ-а,Балчик
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Актуална версия?

Мнение от Fishbed » вт ное 10, 2015 6:19 pm

Здравей! Летим предимно на DCS World, по-конкретно на новата бета-версия 1.5.1. Сваля се безплатно от официалния сайт. Безплатни са самолетите Су-25Т и TF-51
Всички останали модули: МиГ-21, L-39, Flamming Cliffs 3 и т.н. се купуват отделно.
За по-лесно ела в ТС, питай, ще отговаряме :)
--------------------------------
Напред и Нагоре!
74г. АБ Балчик
Изображение
Изображение

Отговори
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable